Podstawowe zalety marketingu sieciowego

zalety marketingu sieciowego LiveGood

Trzy podstawowe zalety marketingu sieciowego. Marketing sieciowy, Multi Level Marketing, marketing wielopoziomowy, czy MLM to wszystkie terminy, które odnoszą się do tego samego typu modelu biznesowego. Branża ta jak żadna inna miała nie jeden raz szarganą opinię za sprawą niewłaściwego podejścia do biznesu MLM przez niektóre osoby.

Jednakże, jeśli sam zgłębisz i przeanalizujesz temat i rozpoczniesz współpracę z dobrą legalnie działającą firmą marketingu sieciowego to z całą pewnością zauważysz, że tego typu model działalności online, ma wyjątkowy potencjał na stworzenie dochodowego biznesu w domu.

Marketing sieciowy może przynosić doskonałe wyniki, jeśli znasz, kilka prostych koncepcji i zrozumiesz co jest decydujące, aby odnieść sukces w MLM. Marketing sieciowy, MLM, czy marketing wielopoziomowy różni się od franczyzy, lub konwencjonalnego biznesu, ponieważ wykorzystuje trzy ważne zasady.

Zalety marketingu sieciowego

  • Potężna dźwignia finansowa (czasu i pieniędzy)
  • Dochód pasywny
  • Geometryczny wzrost poprzez duplikację

Niestety te zalety marketingu sieciowego nie są dobrze rozumiane przez większość osób, które podejmują współpracę w marketingu sieciowym. A jest to tylko jeden z wielu powodów, dla których tak wiele osób nie odnosi sukcesu w marketingu sieciowym. Istnieje wiele innych powodów, których nie będę teraz wymieniał.

Ale ten powód jest jednym z najbardziej pospolitych. Bo jeśli Ty nie zrozumiesz i nie uwierzysz w te zasady, to niemożliwe jest abyś pomógł innym zrozumieć i docenić te zasady biznesu MLM.

Dźwignia finansowa w Marketingu sieciowym

Każdy duży sukces osoby, lub firmy, oparty jest na dźwigni finansowej. Faktem jest, że doba ma tylko 24 godziny i nie ważne jak utalentowany jesteś i ile zarabiasz na godzinę, jeśli nie wykorzystujesz zalet dźwigni finansowej jesteś ograniczony przez liczbę dni i godzin. Ucząc się wykorzystać maksymalnie swój czas, można również korzystać z działań innych ludzi, aby znacząco zwiększyć swoje dochody w marketingu sieciowym, jednocześnie tworząc więcej wolnego czasu dla siebie.

Unikalne i wspaniałe w biznesie opartym o marketing sieciowy jest to, że każdy ma takie same szanse na to, aby stać się „właścicielem” własnego biznesu w domu, niewielkim kosztem, bo inwestycja w tym biznesie jest symboliczna w porównaniu z własną firmą, czy biznesem franczyzowym. Sprawdź plan wynagrodzeń LiveGood.

W marketingu sieciowym ludzie na górze organizacji mają prawdziwy interes w pomaganiu innym, ponieważ od tego zależy również powodzenie ich biznesu. Zastanów się, czy wolałbyś otrzymać wynagrodzenie za 100% wysiłku jednej osoby, czy może 5% za wysiłek 100 osób?

Dzięki dźwigni finansowej nie tylko łączny zarobek jest powiększony, ale twój dochód nie jest uzależniona od jednej osoby. Jeśli dochód jest wypracowywany przez działalność wielu osób, jest to o bardziej niezawodne. Nawet jeśli coś nieoczekiwanego, lub negatywnego dzieje się z jedną, lub kilkoma osobami w Twojej strukturze, to ma to tylko niewielki wpływ na całkowity obrót. To wspaniałe, zarabiać, kiedy śpisz, lub jesteś na urlopie. To jedna z wielu zalet marketingu sieciowego i pracy w domu.

Teraz rozważmy dochód pasywny:

Kiedy ktoś wspomina o dochodach pasywnych, wielu ludzi automatycznie myśli o aktorach, muzykach, lub pisarzach. Dochód pasywny jest to, wynagrodzenie, które otrzymujesz jeszcze długo po zakończeniu raz wykonanej pracy. Istnieje wiele sposobów na wypracowanie dochodów pasywnych. Jednak wielu ludzi nie rozumie tego mechanizmu, a jeszcze inni twierdzą, że dochód pasywny nie istnieje.

Bardzo prosty przykład dochodu pasywnego to odsetki uzyskane od pieniędzy ulokowanych w banku, lub inwestycji. Raz zainwestowane pieniądze przynoszą dochód pasywny w postaci odsetek, bez konieczności inwestowania swojego czasu. Dochód pasywny z pewnością nie jest czymś co osiąga się bardzo szybko, chociaż marketing sieciowy stwarza realną szansę na zbudowanie znacznego strumienia dochodów pasywnych w stosunkowo krótkim czasie.

Większość osób, które nie odnoszą sukcesu w marketingu sieciowym, albo źle wybrały firmę MLM, albo po prostu zbyt szybko się poddały, ponieważ oczekiwały, że sukces pojawi się z dnia na dzień. Ważne jest, aby rozpoznać, że prawdziwa satysfakcja z dochodu pasywnego jest na końcu, a nie na początku, a kiedy raz porządnie zbudujesz swój dochód pasywny będziesz mieć zabezpieczenie finansowe i czas, aby robić wszystko, co zawsze chciałeś robić, już przez resztę swojego życia!

Geometryczny wzrost (duplikacja):

Klasyczna ilustracja wzrostu geometrycznego jest często pokazywana na przykładzie zysku 1 grosza dziennie. Jeśli zarobisz jeden grosz w pierwszym dniu i podwoisz go każdego kolejnego dnia (dzień drugi masz 2 grosze, trzeci dzień masz 4 grosze, i tak dalej), to jak myślisz ile będziesz mieć po 30 dniach?

Odpowiedź, ku zdumieniu wielu osób, jest 5.368.709 złotych!

Niesamowite, ale prawdziwe.

To prosta i dramatyczna ilustracja jak działa marketing sieciowy i jak wykorzystuje efekt dźwigni w pracy. Jeśli ja mogę cię nauczyć, to nasza siła podwoiła się. Jeśli każdy w naszej strukturze mlm nauczy kogoś innego, mamy znów podwojone siły. I tak duplikacja, lub inaczej geometryczny proces wzrostu idąc dalej, może tworzyć naprawdę niesamowite wyniki w stosunkowo krótkim czasie, tak jak pokazuje powyższy przykład 1 grosza.

Więc w marketingu sieciowym, musisz zrozumieć i zastosować te trzy zasady

  • Dźwignia finansowa (czasu i pieniędzy)
  • Dochód pasywny
  • Geometryczny Wzrost poprzez duplikację

Poświęcając wystarczająco dużo czasu i wysiłku, będziesz cieszyć się udanym i satysfakcjonującym finansowo biznesem domowym, wykorzystującym marketing sieciowy.

ZAREZERWUJ SWOJĄ POZYCJĘ W LIVEGOOD JUŻ TERAZ!

error: Content is protected !!