Co to jest marketing sieciowy MLM

livegood mlm

Co to jest marketing sieciowy MLM? Wiedza naszego społeczeństwa na temat branży marketingu sieciowego jest wciąż bardzo znikoma. Większość osób uważa, że w MLM trzeba chodzić po ludziach i wciskać nikomu niepotrzebne produkty, lub niesłusznie twierdzą, że firmy MLM działają na zasadzie piramidy finansowej.

Tymczasem tylko w Stanach Zjednoczonych ta dynamiczna branża wytwarza aż 16 % PKB. Dla wielu dużych koncernów i współpracujących z nimi dystrybutorów, marketing sieciowy okazał się kluczem do odniesienia sukcesu.

W Polsce network marketing cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem i popularnością, każdego roku odnotowując kilkunastoprocentową zwyżkę obrotów. MLM umożliwia zarabiać ponad milionowi Polaków.

Jak zarabiać w MLM pracując w domu?

W firmach MLM o tradycyjnym modelu aby zarobić trzeba polecać produkty z których samemu się korzysta. Tworzy się grupę (strukturę) która korzystając z produktu tak jak ty przynosi ci zyski zgodnie z planem marketingowym firmy. Z czasem twoja struktura się rozrasta i przynosi coraz większe zyski, bo przecież nie pracujesz nad jej budową sam, robią to też ludzi którym polecisz firmę.

Często ludzie myślą że MLM to szybka kasa za nic nierobienie. Tacy ludzie szybko rezygnują z współpracy. W Marketingu Sieciowym można zarabiać duże pieniądze co miesiąc. To ile zarobisz zależy tylko od twojego zaangażowania w ten biznes. Największą zaletą biznesu w branży Marketingu Sieciowego (MLM) jest to czego nie osiągniesz nigdy w pracy na etacie, czyli to twoje dochody sukcesywnie się zwiększają.

ZAREZERWUJ SWOJĄ POZYCJĘ W LIVEGOOD

Z czasem kiedy twoja struktura będzie wystarczająco duża zaczyna sama dla Ciebie pracować, praktycznie już bez twojego udziału. Musisz sobie tylko na to zapracować przez pewien czas. Jednym udaje się to szybciej a innym wolniej. Wszystko zależy od zaangażowania.
Jak wygląda w praktyce zarabianie przez Internet w MLM i praca w domu? Jest to dość prosty schemat. Sponsorujesz i zyskujesz.
Zapraszasz do współpracy kolejne osoby, te osoby zapraszają następne a następne robią to samo – duplikacja w MLM.

Zyski masz z wszystkich osób w twojej strukturze, czyli z tych które zaprosisz i tych kolejnych i kolejnych. Wszystkie osoby z twojej struktury korzystające z produktów danej firmy dają ci punkty które pozwalają Ci wchodzić na kolejne progi procentowe. Im wyższy próg tym większa wypłata. Progi opisane są w planach marketingowych firm. Masz też szanse dotrzymywać określony procent z obrotu całej firmy.

Jak widać Marketing Sieciowy daje duże możliwości. Jest to biznes na lata. Już teraz zastanów się co ci się bardziej opłaci. Marketing Sieciowy czy zwykła praca? Wybór należy do ciebie. LiveGood przenosi marketing sieciowy na wyższy poziom.

error: Content is protected !!