Webinary

livegood webinary

Zapraszamy na webinary LiveGood, które odbywają się na platformie Zoom.

 

Będziemy rozmawiać na temat firmy LiveGood i jej produktów, planu marketingowego oraz możliwości zarabiania w ramach modelu MLM.

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o firmie LiveGood, to powinieneś wiedzieć, że jest to dynamicznie rozwijająca się firma z branży zdrowia i urody. Ich produkty są oparte na najnowszych badaniach naukowych i mają na celu poprawienie Twojego zdrowia i samopoczucia.

W trakcie spotkania będziemy rozmawiać o produktach oferowanych przez LiveGood oraz sposobach, w jakie możesz zarabiać dzięki udziale w programie LiveGood. Będziesz miał również okazję porozmawiać z ludźmi, którzy już zarejestrowali się w firmie i zarobili pierwsze pieniądze i dowiedzieć się, jakie korzyści przynosi im ta praca. Zobacz też prezentację LiveGood.

Jeśli zastanawiasz się, czy LiveGood jest dla Ciebie odpowiednią firmą, to warto wziąć udział w tym spotkaniu. Będziesz miał okazję poznać bardziej szczegółowo produkty oferowane przez LiveGood, dowiedzieć się, jak działa plan marketingowy oraz jakie są możliwości zarabiania.

Nie czekaj dłużej zarejestruj się w LiveGood, aby poznać system od środka i dołącz do nas na zoomie!

ZAREZERWUJ SWOJĄ POZYCJĘ JUŻ TERAZ!

 

Webinary w języku polskim odbywają się na zoomie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00 czasu polskiego

Kliknij w link aby dołączyć do spotkania:

https://us04web.zoom.us/j/8109325390?pwd=YBytbbA0GnYjGw5q1Ca67A8Mv2Bk6U.1

 

 

 

Zapis Webinaru LiveGood

 


 
 


error: Content is protected !!