Plan marketingowy LiveGood

Plan Marketingowy LiveGood

Firma LiveGood skupia się na naszym zdrowiu i dobrej kondycji. Dlatego eliminuje pośredników, aby najwyższej jakości produkty na świecie były dostępne dla wszystkich klientów i członków za ułamek ceny konkurencji.

Oprócz ogromnych oszczędności, jakie osiągasz przy zakupie produktów LiveGood, dostajesz także możliwość zarabiania dzięki najbardziej ekscytującemu planowi wynagrodzeń w branży!

Tak naprawdę, możesz zarobić nawet kilka tysięcy dolarów miesięcznie, jeśli zdecydujesz się podzielić z innymi tymi niesamowitymi produktami i planem wynagrodzeń.

 

 

W Live Good zarabiasz na 6 sposobów

1. Tygodniowe prowizje za szybki start

Za każdą poleconą osobę, która zostanie członkiem i partnerem Live Good za 49,95 $, otrzymasz prowizję w wysokości 25 $ wypłaconą już w następnym tygodniu!

Ponadto, jeśli którakolwiek z osób, które zapiszesz, zdecyduje się polecić biznes innym, nie tylko zostaniesz nagrodzony, ale także otrzymasz dodatkowe prowizje premiowe do 10 poziomów.

 

plan marketingowy livegood

 

Prowizje za szybki start są wypłacane tygodniowo za pierwszy miesiąc członkostwa i opłatę rejestracyjną w wysokości 40,00 dolarów. Otrzymasz 5 dolarów za każdego nowego uczestnika, którego polecisz do biznesu, plus 20 dolarów za każdego nowego partnera.

Ponieważ bardzo wiele osób przyłącza się zarówno jako członek oraz jako partner, otrzymasz obie z tych kwot, czyli w sumie 25 dolarów wypłaconych już w przyszłym tygodniu!

2. Prowizje matrycowe

Kiedy zablokujesz swoją pozycję w Live Good, otrzymasz swoje własne centrum biznesowe. W miarę jak coraz więcej osób dołącza do Live Good co tydzień, są one umieszczane w naszej szybko zapełniającej się Matrycy 2×15 pod wszystkimi, którzy już tam są, po zapisie.

Im szybciej zablokujesz miejsce, tym wyższa będzie Twoja pozycja w matrixie.

 

plan wynagrodzeń livegood

 

Wszystkie wartości procentowe, które podajemy, są obliczane na podstawie miesięcznych opłat członkowskich w wysokości 9,95 USD. Dla tych członków, którzy dołączają w opcji rocznej, prowizje są wypłacane przez 12 miesięcy, a każda z nich wynosi 9,95 USD.

Jeśli chodzi o prowizje Matrix i Premie Dopasowane, to są one wypłacane w pierwszym tygodniu każdego miesiąca za wolumen Matrix z poprzedniego miesiąca. Warto jednak pamiętać, że członkostwo za pierwszy miesiąc jest wypłacane wyłącznie w postaci prowizji za szybki start. Oznacza to, że obroty Matrix zaczynają się gromadzić dopiero od drugiego miesiąca członkostwa.

Przykładowo, jeśli zarejestrowałeś się w LiveGood w styczniu i w tym samym miesiącu pozyskałeś 50 członków w swojej macierzy, nie otrzymasz prowizji matrycowej za styczeń, ponieważ tylko prowizje za szybki start są wypłacane za członkostwo w pierwszym miesiącu. Jednak jeśli ci tych 50 członków pozostaną aktywni w lutym, otrzymasz prowizję Matrix za nich w pierwszym tygodniu marca.

Jeśli natomiast w lutym do Twojego Matrixa dołączy kolejnych 100 członków, w sumie będziesz miał 150 aktywnych członków. Prowizje Matrixa, które otrzymasz w pierwszym tygodniu marca za lutowy wolumen Matrixa, będą wynosiły łącznie 9,95 USD od każdego z tych 150 członków (50 z nich opłaciło członkostwo za trzeci miesiąc, a 100 za drugi miesiąc).

Warto jednak pamiętać, że jeśli w Twojej macierzy są osoby, które nie otrzymały prowizji Matrix w danym miesiącu, oznacza to, że był to ich pierwszy miesiąc członkostwa i wypłacono im tylko prowizje za szybki start. Prowizje Matrix za ich członkostwo zostaną wypłacone w kolejnych miesiącach.

3. Bonusy dopasowane

Niezależnie od tego, jak duże są prowizje za szybki start i premie Matrix, to premie dopasowane są jeszcze większe!

Oprócz 2047 dolarów, lub do 16 383, które możesz zarobić w swojej osobistej matrycy, otrzymasz również 50% prowizji matrycowej od wszystkich, których polecisz, oraz procent od wszystkich zapisanych przez Ciebie osób!

bonus dopasowany live good

 

Przykład: Jeśli masz 15 osób, które zarejestrowały się bezpośrednio pod Tobą w Live Good i każda z nich zarabia miesięcznie 8000 dolarów w swojej macierzy, to możesz dopasować 40% ich zarobków w ich macierzy. To oznacza, że każdego miesiąca otrzymasz premię w wysokości 3200 USD za każdą z nich, co daje łącznie 48 000 dolarów (15 osób x 3200 USD każda) w prowizjach tylko od tych 15 osób. A to nie obejmuje tego, co zarobisz w swojej własnej macierzy, oraz potencjalnie setek, lub tysięcy innych osób, które możesz dopasować w naszych innych pokoleniach!

Warto pamiętać, że jako Platyna otrzymasz również bonusy generacji Gold i Silver. To oznacza, że ktoś z Twojej drugiej generacji Silver może być Twoją Złotą Generacją i Platyną Pierwszej Generacji, co daje Ci 10% Dopasowanie do Srebra 2 Generacji, 5% Dopasowanie Do Złota 1 Generacji ORAZ 5% Dopasowanie do Platyny 1 Generacji za każdą z tych osób w całej matrycy!

Nie ma limitu co do liczby osób, które możesz dopasować, ani co do tego, ile możesz zarobić na dopasowanych bonusach!

Wypłata prowizji Matrycy i Matching Bonus następuje w pierwszym tygodniu każdego miesiąca za obrót z poprzedniego miesiąca, począwszy od drugiego miesiąca. Wszystkie zamówienia początkowe są wypłacane w ramach prowizji za szybki start, dlatego dopiero od drugiego miesiąca obroty zaczynają się gromadzić i przekładać na realne zarobki.

4. Prowizje detaliczne

Każdy produkt oferowany przez naszą firmę posiada specjalną cenę dla członków, oraz cenę detaliczną. Większość klientów Live Good decyduje się na korzystanie z niesamowitej oferty członkostwa, kosztującej jedynie 9,95 dolarów miesięcznie. Dzięki temu zyskują oni dostęp do znacznie korzystniejszych cen dla członków i mogą zaoszczędzić jeszcze więcej.

Jednakże, zdarza się, że niektórzy klienci wolą dokonywać zakupów po cenach detalicznych. W takim przypadku, jako partner Live Good, masz szansę zarobić 50% różnicy między ceną dla członków, a ceną detaliczną, za każdym razem, gdy Twój polecony dokona zakupu jako Klient Detaliczny.

Prowizje od sprzedaży detalicznej są wypłacane zgodnie z tą samą strukturą wypłat co prowizje za szybki start. Jednakże, w przeciwieństwie do prowizji za szybki start, które są wypłacane tylko raz, prowizje od sprzedaży detalicznej mogą być otrzymywane nieograniczoną liczbę razy, za każdym razem, gdy klient detaliczny dokona zamówienia.

prowizje detaliczne livegood

 

Przykładowo, gdy polecisz nowemu klientowi produkt i zdecyduje się on zapłacić cenę detaliczną w wysokości 24 dolarów, podczas gdy cena członkowska wynosi 16 dolarów, różnica między nimi wyniesie 8 dolarów. Dzięki temu, jako partner, zarobisz 4 dolary prowizji od sprzedaży tej osoby, ponieważ otrzymujesz 50% różnicy między ceną detaliczną a członkowską.

5. Bonusy dla Influencerów

LiveGood oferuje współpracę dla influencerów. Jeśli jako Partner zdecydujesz się na sprzedaż produktów Klientom Detalicznym na większą skalę, możesz zyskać dodatkowe premie za generowany wolumen sprzedaży. Co więcej, możesz otrzymać nawet do 100% różnicy między ceną członkowską a ceną detaliczną na wszystkich zamówieniach poleconych przez Ciebie klientów detalicznych.

W przypadku influencerów, premie są przyznawane jedynie na podstawie osobiście zarejestrowanych obrotów detalicznych, co oznacza, że niezależnie od Twojej rangi w programie partnerskim, masz szansę na dodatkowe zarobki, jeśli będziesz regularnie sprzedawać nasze produkty klientom detalicznym. Zarejestruj się TUTAJ 

bonusy dla influencerów livegood

 

Przykład: Jeśli w danym miesiącu osiągniesz obroty klientów detalicznych powyżej 25 000 dolarów, a cena członkowska dla tego wolumenu wynosi na przykład 17 000 dolarów, różnica między ceną członkowską a ceną detaliczną wyniesie 8 000 dolarów. W takim przypadku otrzymasz 50% (4000 $) prowizji od sprzedaży detalicznej oraz dodatkowe 40% (3200 $) premii dla influencerów, co w sumie da Ci 7200 $ prowizji za ten wolumen! Pamiętaj, że premie dla influencerów są wypłacane tylko na podstawie osobiście zarejestrowanych obrotów detalicznych miesięcznie, niezależnie od rangi.

6. Diamentowa pula bonusowa

Partnerzy LiveGood odgrywają ogromną rolę w sukcesie firmy. Firma zdaje sobie z tego sprawę i chce nagrodzić ich jeszcze bardziej, oferując możliwość udziału w całkowitej sprzedaży firmy. Gdy partner osiągnie rangę Diament, co miesiąc otrzyma udział w 2% całkowitej sprzedaży firmy!

Diamentowa Pula

2% zostanie podzielone między wszystkich partnerów z rangą Diament, którzy kwalifikują się do udziału.

2% całkowitej sprzedaży firmy i sprzedanych produktów zostanie podzielone równo między wszystkich partnerów z rangą Diament, którzy spełnią wymagania i zostaną wypłacone razem z miesięcznymi prowizjami.

 

Kwalifikacje Rangi LiveGood

BRĄZ

Aby osiągnąć rangę Brązową, musisz mieć co najmniej 2 osobiście zarejestrowanych aktywnych członków.

SREBRO

Aby osiągnąć rangę Srebrną, musisz mieć co najmniej 10 osobiście zarejestrowanych aktywnych członków, a także łącznie 20 aktywnych członków w swoim zespole lub 3 oddzielne gałęzie drzewa rejestrującego, z każdą z partnerem w rankingu Brązowym oraz łącznie 20 aktywnych członków w swoim zespole.

ZŁOTO

Aby osiągnąć rangę Złotą, musisz mieć co najmniej 30 osobiście zarejestrowanych aktywnych członków, a także łącznie 100 aktywnych członków w swoim zespole lub 3 oddzielne gałęzie drzewa rejestrującego, z każdą z partnerem w rankingu Srebrnym oraz łącznie 100 aktywnych członków w swoim zespole.

PLATYNA

Aby osiągnąć rangę Platynową, musisz mieć co najmniej 100 osobiście zarejestrowanych aktywnych członków, a także łącznie 500 aktywnych członków w swoim zespole lub 3 oddzielne gałęzie drzewa rejestrującego, z każdą z partnerem w rankingu Złotym oraz łącznie 500 aktywnych członków w swoim zespole.

DIAMENT

Aby osiągnąć rangę Diamentową, musisz mieć 3 oddzielne gałęzie drzewa rejestrującego, z każdą z partnerem w rankingu Platynowym oraz łącznie 2500 aktywnych członków w swoim zespole.

 

ZABLOKUJ SWOJĄ POZYCJĘ TERAZ!

1 Komentarz

    Do wpisu:

    Plan marketingowy LiveGood

error: Content is protected !!