Zarabianie z LiveGood jak zarabiać z Live Good

zarabianie z livegood

Zarabianie z LiveGood? Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak zarobić dodatkowe pieniądze? Czy chciałbyś znaleźć sposób na stały, dochód pasywny? Jeśli tak, to powinieneś poznać LiveGood – firmę oferującą świetne produkty, a jednocześnie doskonały plan marketingowy. Przeczytaj poniższy wpis, aby poznać 6 sposobów na zarabianie z LiveGood.

Tygodniowe prowizje za szybki start

Pierwszy sposób na zarabianie z LiveGood to tygodniowy bonus za szybki start. Dla każdej osoby, którą poleciłeś do LiveGood i która stała się członkiem oraz partnerem za 49,95 dolarów, otrzymasz prowizję w wysokości 25 dolarów, która zostanie wypłacona już w kolejnym tygodniu! Jeśli którykolwiek z Twoich poleconych zdecyduje się na polecanie innych, otrzymasz nie tylko prowizję, ale także dodatkowe bonusy prowizyjne nawet do 10 poziomów głębokości, zaczynając od 50% w poziomie 1.

Prowizje matrycowe

Drugi sposób na zarabianie z LiveGood to prowizje matrycowe. Gdy zajmiesz swoją pozycję w LiveGood, otrzymasz swój własny punkt biznesowy w 2×15 Matrixie! Im więcej osób dołącza do LiveGood w każdym tygodniu, tym są one umieszczane w matrixie pod każdym, kto już tam jest, podążając za swoim sponorem. Im wcześniej zajmiesz swoją pozycję, tym wyżej będzie ona w matrixie. Zarabiaj 2,5% na maksymalnie 15 poziomów głębokości w zależności od Twojego poziomu rangi.

 Bonusy dopasowane

Trzeci sposób na zarabianie z LiveGood to bonus dopasowany. To największe bonusy prowizyjne! Oprócz 2047,50 lub nawet 16383,50 dolarów, które możesz zarobić w swojej osobistej matrycy, dopasujesz również 50% prowizji z matrixa na wszystkich, których poleciłeś, ORAZ procent od wszystkich tych osób, które poleciły pięć pokoleń głębokości, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują w Twojej matrycy!

Prowizje detaliczne

Czwarty sposób na zarabianie z LiveGood to prowizje od sprzedaży detalicznej. Jako afiliat LiveGood za każdym razem, gdy jeden z Twoich poleconych dokona zakupu jako Klient Detaliczny, otrzymasz 50% różnicy między ceną członkowską a ceną detaliczną.

Podsumowując, LiveGood to firma działająca w modelu marketingu sieciowego, która oferuje swoim członkom wiele sposobów na zarabianie pieniędzy. Plan wynagradzania firmy LiveGood jest naprawdę innowacyjny i daje dużo możliwości zarobkowych, nawet początkującym użytkownikom. LiveGood oferuje produkty o wysokiej jakości w cenach hurtowych, co oznacza, że ​​członkowie firmy mogą cieszyć się tańszymi cenami i zarabiać na sprzedaży tych produktów.

Oto 6 sposobów na zarabianie z LiveGood:

Prowizje tygodniowe za szybki start – za każdą osobę, którą poleci się do LiveGood i która zostanie członkiem i partnerem firmy za $49,95, otrzymuje się prowizję w wysokości $25 wypłacaną w następnym tygodniu. Ponadto, jeśli osoby, które zarejestrowałeś, zdecydują się na zarejestrowanie innych osób, otrzymasz dodatkowe prowizje nawet do 10 poziomów w głąb struktury.

Prowizje matrycowe – gdy zarejestrujesz się w LiveGood, otrzymasz swoje własne centrum biznesowe w dynamicznej macierzy 2×15. Im szybciej zablokujesz swoją pozycję, tym wyżej znajdziesz się w macierzy. Możesz zarabiać do 2,5% prowizji na 15 poziomach w głąb struktury, w zależności od Twojego poziomu.

Bonusy dopasowane – bonusy naliczane w oparciu o prowizje z macierzy są ogromne, ale Matching Bonuses są jeszcze większe! Oprócz prowizji z macierzy otrzymasz dodatkowo 50% prowizji od Twoich bezpośrednich poleconych oraz procent prowizji od pięciu pokoleń ich poleconych, niezależnie od tego, gdzie znajdują się w Twojej macierzy.

Prowizje detaliczne – jako partner LiveGood otrzymasz prowizję w wysokości 50% różnicy między ceną hurtową a ceną detaliczną za każde zamówienie dokonane przez Twojego poleconego klienta detalicznego.

Bonusy dla Influencerów – dla partnerów, którzy zdecydują się na większą sprzedaż produktów detalicznych, dostępne są dodatkowe bonusy na cały wolumen sprzedaży. Możesz otrzymać nawet do 100% różnicy między ceną hurtową a ceną detaliczną za wszystkie zamówienia dokonywane przez Twoich poleconych klientów detalicznych.

Diamentowa pula bonusowa – po osiągnięciu statusu Diamentowego, otrzymasz udział w 2% całkowitej sprzedaży firmy każdego miesiąca.

 

ZAREZERWUJ SWOJĄ POZYCJĘ W LIVEGOOD JUŻ TERAZ!

error: Content is protected !!