LiveGood Powerline System

livegood powerline systemLiveGood Powerline – Jak działa ten system?

LiveGood Powerline to system, który rozwija się w zawrotnym tempie. Co to oznacza dla Ciebie i Twojej matrycy? Przede wszystkim, co czwartek o północy wszyscy, którzy zablokowali swoją pozycję w Powerline poprzez stanie się członkiem, przesuwają się na górę Powerline, powyżej wszystkich tych, którzy się wahają.

Ci ludzie zostają następnie umieszczeni w matrycy na najwyższej dostępnej pozycji pod osobami które je zarejestrowały. Może to być na pierwszym poziomie poleconego, lub nawet na ósmym poziomie. Gdziekolwiek jest następna dostępna pozycja, tam zostają umieszczeni.

Często pojawia się pytanie:

Ile osób z mojego Powerline będzie umieszczonych w mojej matrycy?

Odpowiedź brzmi, że nie ma sposobu, aby się tego dowiedzieć. To wszystko zależy od tego, kto zarejestrował ludzi poniżej Ciebie w Powerline. Jeśli wiele osób zostało zarejestrowanych przez osoby nad Tobą w matrycy, to możliwe, że niektóre z nich zostaną umieszczone pod Tobą w matrycy. Jeśli niewielu zostało zarejestrowanych przez osoby nad Tobą w matrycy, prawdopodobnie zobaczysz ich mniej.

Nie oczekuj, że ktokolwiek zostanie umieszczony pod Tobą w matrycy w pierwszym miesiącu. Jeśli się to zdarzy, świetnie. Jeśli nie, to nie jest to nic dziwnego. Codziennie rejestruje się kilka tysięcy ludzi w całej firmie, większość z nich nie będzie pod Tobą.

Pamiętaj istnieje szybki sposób na budowanie swojej matrycy i wolny sposób.

Wolny sposób polega na niezapisywaniu ludzi i tylko czekaniu na spillover. I nie ma nic złego w tym. Jeśli nie chcesz budować zespołu i chcesz tylko zaoszczędzić trochę pieniędzy na naszych rewolucyjnych produktach LiveGood, to jest 100% w porządku.

Dla milionów członków, którzy przystąpią do firmy LiveGood w ciągu najbliższych kilku lat, jedynym miejscem, gdzie mogą się znajdować, są ludzie, którzy już są w firmie. Ale bądź cierpliwy. Spillover może nie pojawić się w tym tygodniu lub w tym miesiącu, ale jedynym miejscem dla wszystkich jest pod ludźmi, którzy już tam są.

Jeśli jednak chcesz budować szybkim sposobem i zarabiać dużo więcej pieniędzy w matrycy, oraz zarabiać bonusy dopasowane wynikające z planu wynagrodzeń na potencjalnie tysiącach osób w Twoim zespole, nigdy nie było łatwiejszego programu by to osiągnąć.

Jak działa LiveGood Powerline System?

LiveGood Powerline to unikalny system marketingowy, który ma potencjał, aby zrewolucjonizować branżę MLM. Ten innowacyjny system pozwala ludziom na budowanie swojego biznesu i zarabianie pieniędzy w sposób łatwy i efektywny. Ale jak działa ten system?

Wszystko zaczyna się od członkostwa w programie. Po zarejestrowaniu się, członkowie zostają umieszczeni w Powerline, który jest drzewem genealogicznym LiveGood. Powerline jest kluczowy, ponieważ określa on kolejność, w jakiej ludzie zostaną umieszczeni w drzewie genealogicznym LiveGood.

Zarezerwuj swoją pozycję w LiveGood już TERAZ!

Co czwartek o północy, wszyscy członkowie, którzy zablokowali swoją pozycję w Powerline, zostają przeniesieni na sam szczyt drzewa genealogicznego powyżej osób, które wciąż wahają się i nie zdecydowały się na zarejestrowanie.

Osoby te są następnie umieszczane w macierzy w najwyższej dostępnej pozycji w macierzy pod swoim sponsorem. Może to być na pierwszym poziomie sponsora lub nawet na ósmym poziomie sponsora. Gdziekolwiek jest dostępna następna wolna pozycja, tam zostaną umieszczeni.

Kiedy wypełni się moja matyca?

Nie spodziewaj się, że ktoś zostanie umieszczony pod Tobą w matrycy już w pierwszym miesiącu. Jeśli to się stanie, świetnie. Jeśli nie, to nic dziwnego. Zaledwie kilka tysięcy ludzi jest obecnie członkami całej firmy, więc większość z nich nie będzie pod Tobą.

Należy pamiętać, że istnieje SZYBKI sposób na budowanie swojej macierzy i WOLNY sposób.

WOLNY sposób polega na niezarejestrowaniu nikogo i czekaniu na spillover. I nie ma absolutnie nic złego w takim podejściu. Jeśli nie chcesz budować zespołu i chcesz tylko zaoszczędzić trochę pieniędzy na naszych produktach, to jest w 100% ok.

Kluczowym elementem w budowaniu swojej matrycy w LiveGood Powerline jest zapisywanie nowych członków. To szybki sposób na zbudowanie zespołu i zarabianie więcej pieniędzy w matrycy. Jednak ważne jest zauważenie, że produkty LiveGood praktycznie sprzedają się same, a ich przystępna cena ułatwia przyciąganie nowych członków.

Kiedy zapiszesz nowego członka, zostanie on umieszczony pod Tobą w matrycy, co może pomóc Ci szybciej wypełnić swoją matrycę. Dodatkowo, każdy nowy członek, którego zapiszesz, może również zapisać innych członków, co pomaga w budowaniu zespołu i zapełnianiu matrycy.

Jak pracować z LiveGood Powerline

Ważne jest również, aby zachować cierpliwość i poświęcić czas na budowanie swojego zespołu. Nie oczekuj, że Twoja matryca zostanie wypełniona natychmiast po zapisaniu pierwszych kilku członków. To może zająć trochę czasu, ale ważne jest, aby kontynuować działania i pozyskiwanie nowych członków.

Wszystkie osoby, które zostaną zapisane po Tobie, będą znajdowały się pod Tobą w matrycy, co oznacza, że będziesz mógł zarabiać na ich aktywności. To nazywa się dopasowywaniem bonusów, a LiveGood oferuje jedne z najlepszych dopasowywanych bonusów w branży. Dzięki temu możesz zarabiać na działaniach całego swojego zespołu, co przyczynia się do zwiększenia Twoich zarobków.

W końcu, aby osiągnąć sukces w budowaniu swojego zespołu w LiveGood Powerline, musisz wykazać się determinacją, poświęceniem i systematycznością. Działania te pomogą Ci osiągnąć swoje cele finansowe i osiągnąć sukces w branży marketingu sieciowego.

 

ZAREZERWUJ SWOJĄ POZYCJĘ W LIVEGOOD JUŻ TERAZ!

 

error: Content is protected !!