Dlaczego warto dołączyć do biznesu LiveGood

livegood korzyści ze współpracy
LiveGood to firma, która istnieje już ponad 3 lata. Jednak dopiero od 15 grudnia 2022 r. wprowadziła nowy, rewolucyjny plan marketingowy, który zmienia podejście do marketingu sieciowego. Dzięki niemu zarabiać może każdy, bez konieczności wprowadzania innych do biznesu czy też regularnego zakupu produktów. Oto najważniejsze powody, dla których warto poznać i zarejestrować się w LiveGood.

Biznes LiveGood stałe, dobre dochody

Dzięki nowemu planowi marketingowemu LiveGood, można zapewnić sobie stałe, dobre dochody. To pozwoli na osiągnięcie finansowej niezależności oraz na spełnienie swoich marzeń. Sprawdź opinie na temat LiveGood.

Brak wymogu zakupu produktów

Biznes LiveGood nie wymaga od partnerów regularnych comiesięcznych zakupów produktów. Oznacza to koniec „Auto Ship”, czyli robienia drogiej aktywacji co miesiąc. Dzięki temu, partnerzy LiveGood oszczędzają pieniądze, które mogą przeznaczyć na inne cele.

Brak wymogu wprowadzania innych do biznesu

W przeciwieństwie do innych firm MLM, Biznes LiveGood nie wymaga od partnerów wprowadzania innych do biznesu. Dzięki temu, każdy partner buduje biznes w dostosowanym do swoich możliwości tempie.

Profesjonalne strony internetowe, biuro i szkolenia

Zostając partnerem LiveGood, otrzymasz trzy osobiste, profesjonalne strony internetowe, biuro oraz dostęp do szkoleń. To wszystko pomoże Ci w skutecznym prowadzeniu biznesu oraz w osiągnięciu sukcesu.

Natychmiastowe dochody

Jeśli chcesz uzyskać natychmiastowe dochody, wystarczy, że zaprosisz minimum dwie osoby. Za każdą z nich otrzymasz 25 dolarów, co pozwoli Ci odzyskać swój wkład finansowy.

Tygodniowe płatności prowizji

Biznes LiveGood oferuje tygodniowe płatności prowizji. To oznacza, że możesz otrzymać swoje pieniądze szybciej niż w przypadku innych firm MLM, gdzie płatności są zazwyczaj dokonywane raz w miesiącu.

6 rodzajów prowizji

Firma LiveGood oferuje aż 6 różnych rodzajów prowizji. Dzięki temu, partnerzy mają większe możliwości zarobku oraz większą swobodę w wyborze sposobu zarabiania.

Zaproś tylko 3 osoby do biznesu LiveGood

Aby zarabiać z LiveGood tysiące dolarów miesięcznie, wystarczy, że zaprosisz tylko 3 osoby, które zrobią to samo. To pozwoli Ci na osiągnięcie finansowej niezależności oraz na spełnienie wielu marzeń.

System Powerline, który generuje dodatkowe dochody

System Powerline to kolejny atut, który przemawia na korzyść firmy LiveGood. Polega on na tym, że jeśli dołączysz do firmy i nie zaprosisz do niej żadnej osoby, to i tak możesz otrzymać osoby zapisane do Twojej struktury od osób, które zaprosiły do firmy Twoi sponsorzy lub osoby z ich drużyny. To oznacza, że możesz otrzymać dochód również od osób, których nie zaprosiłeś do firmy.

System Powerline działa na zasadzie kolejki, a każda osoba, która dołączy do firmy, automatycznie zostanie w niej przypisana do osoby, która zaprosiła ją do firmy, a następnie do osoby, która dołączyła do firmy jako kolejna. System ten umożliwia generowanie dodatkowych dochodów i jest jednym z atutów, który przyciąga do firmy LiveGood coraz większą liczbę ludzi.

Produkty wysokiej jakości w cenach hurtowych

Biznes LiveGood oferuje produkty wysokiej jakości w cenach hurtowych, co oznacza, że zaoszczędzisz na nich od 50 do 75%. W ofercie firmy znajdują się produkty z różnych dziedzin, w tym kosmetyki, suplementy diety, produkty do czyszczenia, a także produkty dla zwierząt. Hitem cenowym jest Olejek CBD Livegood.

Produkty te są produkowane z najwyższej jakości składników, co pozwala na skuteczne i bezpieczne ich stosowanie. Oferta produktowa firmy jest regularnie aktualizowana, dzięki czemu klienci mają dostęp do najnowszych produktów na rynku.

Niski koszt wejścia do programu partnerskiego

Wejście do programu partnerskiego firmy LiveGood jest bardzo tanie w porównaniu do innych firm MLM. Aby zostać partnerem firmy, należy uiścić jednorazową opłatę partnerską w wysokości 40 dolarów oraz miesięczną opłatę abonamentową w wysokości 9,95 dolarów.

To bardzo niski koszt, który pozwala na wejście do biznesu praktycznie każdemu, kto chce zarabiać pieniądze w branży MLM. Dzięki temu modelowi biznesowemu, firma LiveGood zapewnia każdemu partnerowi równy start i szanse na sukces.

Dołączenie do firmy LiveGood to doskonała okazja dla każdej osoby, która chce zarabiać pieniądze w branży MLM. Firma ta oferuje wiele korzyści dla swoich partnerów, w tym możliwość zarabiania pieniędzy bez konieczności robienia drogiej aktywacji, natychmiastowe tygodniowe wypłaty prowizji, system Powerline generujący dodatkowe dochody, produkty wysokiej jakości w cenach hurtowych, a także niski koszt wejścia do biznesu LiveGood.

ZAREZERWUJ SWOJĄ POZYCJĘ W LIVEGOOD TERAZ!

error: Content is protected !!